НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Вітаємо наших любих барвінчат з їх досягненнями

Вітаємо Алінку Лугову, яка отримала диплом за участь у міжнародному конкурсі мистецтв " Маестро" у розділі Живопис - "Квіти у вазі", Тетяну Бережну, вихователя групи "Веселка", яка отримала подяку за плідну творчу працю та підготовку учасника до конкурсу.

Зацікавити дітлахів захопливим процесом здобутку нових знань, допомогти малечі всебічно розвиватися і комфортно почуватися у світі дорослих- спробуйте прийнять участь у олімпіаді "ВСЕзнайликики" , як діти групи " Веселка” з вихователем Тетяною Бережною. Зустрічаємо переможців Віту Олійник - розділ "Казки", Анастасію Глущенко -"З Україною у серці"

Наші педагоги та дітки не втомлюються та покоряють нові вершини . Вітаємо Олейнік Віту за зайняте друге місце у конкурі "Talent TIME" - естрадний вокал. Та музичного керівника Присяженко Анжелу за підтримку юних талантів та правильну організацію.

preview                      preview

Діти та педагоги закладу не припиняють нас дивувати своїми успіхами у міжнародних конкурсах мистецтв. Щіро привітаємо діточок Попова Кіряна (1 місце) та Поволоцького Кирила (1 місце) за зайняті місця з художнього читання. Та висловлюємо подяку вчителю-логопеду Махник К.С.

preview

Вітаємо вихованців нашого садочка, групи "Веселка" Олійник Вікторію, Тимченко Олексія та їх наставника вихователя Тетяну Бережну з зайнятим першим місцем у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «ЧОРНОБРИВЦІ»
Бажаємо не зупинятися на досягнутому,здоров’я та мирного неба. Молодці!

preview       preview

Вітаємо вихованку нашого садочка Лугову Аліну та її наставника вчителя-логопеда Катерину Махник з зайнятим першим місцем у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «ЧОРНОБРИВЦІ»
Бажаємо не зупинятися на досягнутому,здоров’я та мирного неба.Молодці!

Дистанція в дії
Вітаємо  з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Мамині очі» вихованців старшої групи «Бджілка» Скляренко Альону ( 2 місце) і Коротченко Максима  ( 3 місце)   у номінації живопис і  їх вихователя Розумну Л.М. та Вихованців групи "Веселка"  Поволоцького Кирила та вихователя Бережну Т.В.
Від душі бажаємо бадьорого настрою, справжньої гордості за те, що  все вийшло і перемога в ваших руках. Бажаємо також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій . Удачі, підтримки рідних і друзів , оптимізму і внутрішньої впевненості!