ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Ми навчаємось, розвиваємся та виховуємось

Заняття з математики це завжди цікаво і не сумно. Сьогодні діти групи "Веселка" познайомилися з об'ємною фігурою циліндр, з'ясували схожість і відмінність з кулею. Також грали та викладали візерунки з плоскими геометричними фігурами.

На заняттях з психологом діти вчаться новому та пізнають світ.
Фідбек від батьків ☺️

Заняття з розвитку мовлення за темою тижня "Пожежна безпека". Діти переглянули казку "Кицін дім". Пограли у квест-гру "Вогонь - друг, вогонь - ворог". Провели бесіду за змістом казки. Закріпили правила з пожежної безпеки.
Дистанція в дії.
На цьому тижні продовжували вчити довгі та короткі звуки,вчили в ігровій формі,що дітям дуже подобається.
Також вчили "Характери у музиці".
Слухали музику,вчили пісні та музично-дидактичні ігри.

Такий далекий і нескінченно привабливий космос! Не кожен дорослий до кінця розуміє всю повноту цього поняття, що вже говорити про дітей. На цьому тижні ми спробували розповісти вихованцям старшої групи « Бджілка» про космос максимально зрозуміло і цікаво.. Космічні відкриття, будова Всесвіту, мандри до інших планет та пошуки на них розумного чи не дуже життя надзвичайно зацікавили дітей . До Дня космонавтики 12 квітня ми провели цікаву та пізнавальну вікторину «Таємниці космосу» . На занятті з математики відправились у космічну подорож з роботом Броні. Під час мандрівки діти створили власноруч космічні ракети, розв’язували космічні приклади, познайомились з інопланетними мешканцями, вчилися визначати час польоту. З нами завжди цікаво !

#Дистанція в дії.

На цьому тижні,на музичних заняттях вчили нові пісні, співали инценезованні поспівки "Киця Мура","Курочка Ряба".

Особливо дітям подобається грати в музично-дидактичні ігри "Сопілка та барабан","Звуки весни",музична вправа "Жучки"

Сьогодні на занятті з розвитку мовлення,діти групи "Веселка",вчилися складати речення,називати весняні квіти,та з'ясували,яка ж подобається квітам водичка солона або солодка. Спробували на смак , солоденька нам сподобалась , також і квітам підійде )

БЕРЕЖІТЬ ПЕРВОЦВІТИ - БЕЗЦІННИЙ ДАР ПРИРОДИ

Весна - пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. Але найбільше тішить око розмаїття перших весняних квітів. Безлисті ліси уже встеляють килими з білих, підсніжників, мініатюрних пролісків, подібних до синьо-фіолетових іскринок, духмяних червоно-фіолетових дзвоників медунки. Сьогодні вихованці старшої групи « Бджілка» разом зі своїм вихователем Л. Розумною вирушили у віртуальну подорож до красуні Весни. Діти спілкувалися, грали в ігри « Яка весна?», «Так чи ні?», відгадували загадки, розповідали про свої улюблені весняні квіти, та зробили висновок : квіти - це безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. Більша частина первоцвітів занесена до Червоної книги України. Вони підлягають суворій охороні: їх не можна зривати, викопувати чи в інший спосіб використовувати частини цих рослин Бережіть красу природи, весняні усмішки рідної землі. Вони справді цього варті. Будьте свідомими і не губіть декоративні дикоростучі рослини лише задля примхи насолодитися їх запахом і красою. Не знищуйте квіти!